Sp 1750 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 11.42 | 2 | |||
Václavice | 11.46 | 11.49 | 2 | ||
Náchod zastávka | 11.53 | 11.53 | |||
Náchod | 11.56 | 12.01 | 2/2 | ||
Velké Poříčí | 12.07 | 12.07 | |||
Hronov | 12.09 | 12.10 | 2 | ||
Hronov zastávka | 12.12 | 12.12 | |||
Police nad Metují | 12.16 | 12.17 | 2 | ||
Žďár nad Metují | 12.20 | 12.20 | |||
Česká Metuje | 12.24 | 12.24 | |||
Teplice nad Metují | 12.30 | 12.31 | |||
Březová u Broumova | 12.37 | 12.37 | |||
Meziměstí | 12.41 | 12.44 | |||
Ruprechtice | 12.47 | 12.47 | |||
Hynčice | 12.49 | 12.49 | |||
Broumov-Olivětín | 12.54 | 12.54 | |||
Broumov | 12.58 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia