Sp 1727 „Javořina“ | |
Řazení vlaku: 754 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 12.49 | II | |||
Brno-Židenice | 12.54 | 12.57 | |||
Bučovice | 13.24 | 13.25 | 4 | ||
Kyjov | 13.49 | 13.51 | 5 | ||
Bzenec | 14.03 | 14.05 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 14.13 | 14.15 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 14.20 | 2 | |||
Ostrožská Nová Ves | 14.25 | 3 | |||
Kunovice | 14.30 | 14.36 | 3 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 14.41 | ||||
Hradčovice | 14.46 | 2 | |||
Havřice | 14.51 | ||||
Uherský Brod | 14.54 | 14.55 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 14.59 | 15.01 | 3 | ||
Šumice | 15.05 | ||||
Nezdenice | 15.08 | 3 | |||
Záhorovice | 15.11 | ||||
Bojkovice | 15.15 | 15.19 | 2/2 | ||
Bojkovice město | 15.22 | ||||
Pitín zastávka | 15.25 | 15.25 | |||
Hostětín | 15.32 | 15.32 | |||
Slavičín | 15.37 | 15.38 | 3 | ||
Divnice | 15.41 | 15.42 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 15.44 | 15.44 | 3 | ||
Popov | 15.50 | 15.50 | |||
Bylnice | 15.55 | 15.58 | 2/3 | ||
Svatý Štěpán | 16.01 | 16.01 | |||
Vlárský průsmyk | 16.04 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster