Sp 1724 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 8.35 | 1vlevo/1 | |||
Uherské Hradiště | 8.40 | 8.41 | 2 | ||
Kunovice zastávka | 8.45 | ||||
Ostrožská Nová Ves | 8.49 | 3 | |||
Uherský Ostroh | 8.54 | 2 | |||
Veselí nad Moravou | 8.59 | 9.01 | 1 | ||
Bzenec | 9.10 | 9.11 | 4 | ||
Vracov | 9.14 | 9.15 | |||
Kyjov zastávka | 9.23 | 9.24 | |||
Kyjov | 9.27 | 9.28 | 4 | ||
Nemotice | 9.41 | 9.42 | 4 | ||
Nesovice | 9.50 | 9.50 | 4 | ||
Bučovice | 9.57 | 9.58 | 3 | ||
Slavkov u Brna | 10.06 | 10.07 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 10.33 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci