Os 16941 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litvínov | 12.14 | 3 | |||
Louka u Litvínova | 12.17 | 12.18 | 3 | ||
Lom u Mostu | 12.21 | 12.21 | |||
Osek | 12.27 | 12.27 | |||
Háj u Duchcova | 12.30 | 12.30 | |||
Oldřichov u Duchcova | 12.35 | 12.35 | |||
Řetenice | 12.38 | 12.39 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 12.42 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci