Sp 1669 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 17.30 | 3 | |||
Česká Ves bazén | 17.37 | 17.37 | |||
Písečná | 17.42 | 17.43 | 3 | ||
Hradec-Nová Ves | 17.45 | 17.45 | |||
Mikulovice | 17.50 | 17.51 | 3 | ||
Jindřichov ve Slezsku | 18.32 | 18.33 | 2 | ||
Třemešná ve Slezsku | 18.41 | 18.42 | 2 | ||
Město Albrechtice | 18.47 | 18.48 | 2 | ||
Krnov | 19.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy