Sp 1651 „Zemská Brána“ | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 7.36 | 4 | |||
Pardubice-Pardubičky | 7.38 | 7.39 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 7.41 | 7.41 | |||
Kostěnice | 7.45 | 7.48 | 2 | ||
Moravany | 7.52 | 7.52 | 1/2 | ||
Uhersko | 7.56 | 7.57 | 1 | ||
Dobříkov u Chocně | 8.03 | 8.04 | |||
Choceň | 8.09 | 8.10 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 8.14 | 8.15 | |||
Ústí nad Orlicí | 8.25 | 8.26 | letohradské/2 | ||
Dolní Dobrouč | 8.37 | 8.37 | |||
Letohrad | 8.41 | 8.42 | 4 | ||
Jablonné nad Orlicí | 8.51 | 8.52 | 1/2 | ||
Těchonín | 8.58 | 8.59 | 1 | ||
Mladkov | 9.03 | 9.03 | |||
Lichkov | 9.06 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy