Os 16428 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladějov v Čechách | 7.23 | 2 | |||
Malechovice | 7.28 | 7.28 | |||
Libošovice | 7.32 | 7.32 | |||
Sobotka | 7.36 | 7.38 | 2 | ||
Dolní Bousov | 7.44 | 7.51 | 4 | ||
Rohatsko | 7.54 | 7.54 | |||
Bechov | 7.57 | 7.57 | |||
Dlouhá Lhota | 8.02 | 8.02 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 8.06 | 8.06 | |||
Kolomuty | 8.10 | 8.10 | |||
Řepov | 8.13 | 8.13 | |||
Mladá Boleslav město | 8.17 | 8.19 | 1/2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 8.25 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy