Os 16406 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lomnice nad Popelkou | 8.56 | 2 | |||
Ploužnice | 9.02 | 9.02 | |||
Kyje u Jičína | 9.05 | 9.05 | |||
Cidlina | 9.10 | 9.10 | |||
Kněžnice | 9.13 | 9.13 | |||
Libuň | 9.16 | 9.20 | 3 | ||
Hrdoňovice | 9.26 | 9.26 | |||
Mladějov v Čechách | 9.31 | 9.40 | 3 | ||
Malechovice | 9.45 | 9.45 | |||
Libošovice | 9.49 | 9.49 | |||
Sobotka | 9.53 | 9.54 | 2 | ||
Dolní Bousov | 10.00 | 10.02 | 3 | ||
Rohatsko | 10.05 | 10.05 | |||
Bechov | 10.08 | 10.08 | |||
Dlouhá Lhota | 10.13 | 10.13 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 10.17 | 10.17 | |||
Kolomuty | 10.21 | 10.21 | |||
Řepov | 10.24 | 10.24 | |||
Mladá Boleslav město | 10.28 | 10.29 | 1/2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 10.35 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci