Os 16111 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice v Čechách | 12.34 | 1/1 | |||
Řetenice | 12.37 | 12.39 | 2 | ||
Teplice zámecká zahrada | 12.43 | 12.44 | 3 | ||
Prosetice | 12.47 | 12.47 | |||
Bystřany v Čechách | 12.50 | 12.50 | |||
Úpořiny | 12.55 | 12.58 | 5 | ||
Hradiště v Čechách | 13.02 | 13.02 | |||
Žalany | 13.06 | 13.06 | |||
Žalany zastávka | 13.08 | 13.08 | |||
Bořislav | 13.12 | 13.12 | |||
Žim | 13.17 | 13.17 | |||
Radejčín | 13.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster