Os 15883 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poříčany | 22.07 | 2 | |||
Ahr Třebestovice | 22.11 | 22.11 | |||
Sadská | 22.13 | 22.14 | 2 | ||
Hořátev | 22.18 | 22.18 | |||
Nymburk město | 22.22 | 22.23 | 1/2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 22.27 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök