Os 15827 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 22.04 | 3 | |||
Veleliby | 22.08 | 22.09 | 5 | ||
Jíkev | 22.13 | 22.13 | |||
Oskořínek | 22.16 | 22.16 | |||
Křinec | 22.22 | 22.22 | 3 | ||
Ledečky | 22.27 | 22.27 | |||
Rožďalovice | 22.30 | 22.30 | 2 | ||
Mlýnec | 22.35 | 22.35 | |||
Kopidlno | 22.39 | 22.40 | 3 | ||
Pševes | 22.43 | 22.43 | |||
Bartoušov zastávka | 22.46 | 22.46 | |||
Žitětín | 22.48 | 22.48 | |||
Jičíněves | 22.51 | 22.51 | |||
Nemyčeves | 22.55 | 22.55 | |||
Staré Místo u Jičína | 22.58 | 22.58 | |||
Jičín | 23.03 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci