Os 15016 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vysoké Mýto město | 12.58 | 1 | |||
Džbánov | 13.03 | 13.03 | |||
Hrušová | 13.06 | 13.06 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 13.08 | 13.10 | 2 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 13.12 | 13.12 | |||
Řídký | 13.16 | 13.16 | |||
Tržek | 13.18 | 13.18 | |||
Litomyšl-Nedošín | 13.22 | 13.22 | |||
Litomyšl zastávka | 13.25 | 13.25 | |||
Litomyšl | 13.28 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci