Os 14817 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 15.10 | 3 | |||
Pohledští Dvořáci | 15.15 | 15.15 | |||
Pohled | 15.18 | 15.19 | 2/1 | ||
Stříbrné Hory | 15.21 | 15.22 | |||
Přibyslav zastávka | 15.25 | 15.25 | |||
Přibyslav | 15.27 | 15.28 | 2/1 | ||
Ronov nad Sázavou | 15.30 | 15.31 | |||
Nížkov | 15.33 | 15.33 | |||
Sázava u Žďáru | 15.37 | 15.38 | 1/1 | ||
Hamry nad Sázavou | 15.41 | 15.41 | |||
Žďár nad Sázavou | 15.46 | 3/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci