EC 142 „Odra“ | |
Řazení vlaku: 151_n2 + Bdmpee233 + 3xBmee234 + Bpeer61 + 2xBdmpee233 + Bmz235 + ARmpee832 + 2xBmee234 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žilina | 16.22 | 3. | |||
Kysucké Nové Mesto | 16.32 | 16.33 | č. | ||
Čadca | 16.49 | 16.52 | 3. | ||
Třinec (Trzyniec) | 17.13 | 17.14 | 2 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 17.21 | 17.23 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 17.41 | 17.42 | 2 | ||
Bohumín | 17.57 | 18.05 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 18.12 | 18.14 | |||
Ostrava-Svinov | 18.21 | 18.23 | 3 | ||
Hranice na Moravě | 18.47 | 18.48 | 3/2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 19.16 | 19.19 | |||
Zábřeh na Moravě | 19.42 | 19.43 | 2 | ||
Česká Třebová | 20.04 | 20.05 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 20.43 | 20.45 | 3 | ||
Kolín | 21.05 | 21.07 | 3 | ||
Praha-Libeň | 21.46 | 21.47 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 21.53 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia