R 1423 „Valášek“ | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.52 | 4 | |||
Praha-Libeň | 8.58 | 8.59 | 3 | ||
Kolín | 9.35 | 9.37 | 2 | ||
Přelouč | 9.52 | 9.53 | 1/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 10.02 | 10.06 | 4 | ||
Choceň | 10.24 | 10.25 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 10.37 | 10.38 | praľské/3 | ||
Ústí nad Orlicí město | 10.39 | 10.40 | |||
Česká Třebová | 10.48 | 10.50 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 11.33 | 11.35 | |||
Lipník nad Bečvou | 11.56 | 11.57 | 1/2 | ||
Hranice na Moravě | 12.06 | 12.07 | 2/2 | ||
Valašské Meziříčí | 12.30 | 12.32 | 3 | ||
Vsetín | 12.48 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök