Os 14072 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prostějov hlavní nádraží | 14.26 | 3 | |||
Prostějov místní nádraží | 14.29 | 14.29 | 2 | ||
Kostelec na Hané | 14.35 | 14.36 | 2 | ||
Čelechovice na Hané | 14.40 | 14.40 | |||
Kaple | 14.44 | 14.44 | |||
Třebčín | 14.48 | 14.49 | 2 | ||
Slatinice | 14.52 | 14.52 | |||
Drahanovice | 14.56 | 14.57 | 2 | ||
Náměšť na Hané | 15.00 | 15.00 | |||
Senice na Hané | 15.05 | 15.08 | 4 | ||
Senice na Hané zastávka | 15.11 | 15.11 | |||
Odrlice | 15.14 | 15.14 | |||
Cholina | 15.16 | 15.16 | |||
Myslechovice | 15.19 | 15.19 | |||
Litovel předměstí | 15.23 | 15.26 | 2 | ||
Litovel město | 15.28 | 15.28 | |||
Litovel | 15.30 | 15.31 | 2 | ||
Červenka | 15.35 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci