Os 14038 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Senice na Hané | 17.50 | 2 | |||
Příkazy | 17.55 | 18.00 | 2 | ||
Skrbeň | 18.03 | 18.03 | |||
Horka nad Moravou | 18.07 | 18.07 | |||
Olomouc-Řepčín | 18.10 | 18.11 | 1 | ||
Olomouc-Hejčín | 18.14 | 18.14 | |||
Olomouc město | 18.16 | 18.16 | 2 | ||
Olomouc-Nová Ulice | 18.18 | 18.19 | 2 | ||
Olomouc-Smetanovy sady | 18.20 | 18.20 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 18.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy