Os 12206 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBdtn756 + 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 6.35 | 1vlevo/1 | |||
Uherské Hradiště | 6.41 | 6.44 | 3 | ||
Kunovice | 6.47 | 6.49 | 2 | ||
Kunovice zastávka | 6.52 | ||||
Ostrožská Nová Ves | 6.57 | 3 | |||
Uherský Ostroh | 7.04 | 1 | |||
Veselí nad Moravou | 7.08 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster