R 1171 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.27 | 3 | |||
Děčín hlavní nádraží | 17.43 | 17.45 | 3 | ||
Děčín východ | 17.49 | 17.50 | 3 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 17.59 | 18.00 | 3 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 18.20 | 18.22 | 1/4 | ||
Mimoň | 18.38 | 18.38 | 3 | ||
Jablonné v Podještědí | 18.51 | 19.05 | 2 | ||
Liberec | 19.43 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster