Vlak Os 13772 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 15.45 | 2B/3 | |||
Vikýřovice u penzionu | 15.47 | ||||
Vikýřovice | 15.49 | ||||
Vikýřovice-Lesní | 15.51 | ||||
Petrov nad Desnou | 15.54 | 15.57 | |||
Rapotín zastávka | 15.59 | ||||
Rapotín | 16.00 | ||||
Velké Losiny | 16.04 | 16.06 | |||
Velké Losiny zastávka | 16.08 | ||||
Loučná nad Desnou-Filipová | 16.12 | ||||
Loučná nad Desnou | 16.16 | ||||
Loučná nad Desnou-Rejhotice | 16.20 | ||||
Kouty nad Desnou | 16.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök