|
Os 6703 « předchozí | další » |
Trasa:
Osek město 6.29, Louka u Litvínova 6.36-6.38, Most 6.55-6.57, Louny 7.26-7.39, Domoušice 8.16-8.17, Rakovník 8.57 Detail trasy »
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
810 1) | - | 6500 | Louka u Litvínova - Most | - | CZ-ČD |
814 2)3) | - | 6700 | Osek město - Most - Rakovník | 6706 | CZ-ČD |
|
Aktualizace: 4.12.2012 (Jan Faigl) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Osek město - Most jede v - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol V úseku Louny - Rakovník jede v obráceném řazení
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) Jede v 2) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku 3) - rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol |
|
|