Aby wyszukać pociągu, wprowadź jego numer lub nazwę. Gwiazdka * może być używana jak zwykle podczas wyszukiwania.
W bazie danych znaleziono 1 pociąg.
|
EN 457 „Phoenix“ « předchozí | další » |
Trasa:
Berlin Ostbahnhof 4.53, Dresden Hbf 6.58-7.08, Ústí nad Labem hl.n. 8.11-8.13, Praha hl.n. 9.26 Szczegół trasy »
|
Skład ważny w okresie:
|
|
Aktualizacje: 6.6.2013 (Filip Hrůza) | Stałe łącze | Wersja graficzna |
|
Notatki pociągu:
- rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol; povinná rezervace místa pro jízdní kolo nebo místa pro cestujícího s jízdním kolem Ve vlaku jsou řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy - povinná rezervace místa k sezení, ve vozech č. 259, 260 v úseku Berlin Ostbahnhof - Praha hl.n. je povolena přeprava bez povinné rezervace místa k sezení - lůžkový vůz - lehátkový vůz 447 / 457 č. 171, 172, 173, 174: Amsterdam Centraal - Praha hl.n. 473 / 477 / 457 č. 161, 162: Københavns Hovedbanegård - Praha hl.n. Na síti NL - NS a DK - DSB, D - DB Netz kategorie CNL Souprava (vozy č. 259, 260, 562) přijede ze stanice Berlin-Grunewald jako Sv 40817 v 4.16 Souprava odjede do Prahy ONJ-odj. jako Sv 457 v 9.54
|
Przewoźnik kolejowy:
České dráhy, a.s.; |
|
Uwagi na temat samochodów:
1) Jede v , vůz uzamčen, bez přepravy cestujících 2) Oddíl č. 1 služební 3) - lůžkový vůz 4) Servis zajisťuje firma DB EeuropeanRailservice 5) Kurs EWP 1044 Jan Kiepura Amsterdam Centraal* 19.01, Utrecht Centraal* 19.26-19.29, Emmerich* 20.37-20.50, Duisburg Hbf* 21.45-21.47, Köln Hbf* 22.25-22.28, Wuppertal Hbf* 23.12-23.14, Dortmund Hbf* 23.54-23.56, Hannover Hbf (z dopravních důvodů) 1.45-2.40, Berlin Ostbahnhof 4.34 vlakem CNL 447 6) * 29./30.VI.-1./2.IX. CNL 437 Jan Kiepura Amsterdam Centraal 17.26, Utrecht Centraal 17.56-17.59, Venlo 19.48-20.00, Köln Hbf 21.21-21.26, Düsseldorf Hbf 21.49-21.51, Duisburg Hbf 22.04-22.08, Dortmund Hbf 22.44 vlakem CNL 437 7) - lehátkový vůz 8) Lehátkový úsek Emmerich – Praha hl.n., oddíl č. 1 pro DB EeuropeanRailservice, 8 oddílů po 6 lehátkách, 1 oddíl o 2 lehátkách pro invalidy 9) Jede 11./12.XII. - 8./9.I., 12./13.II. - 5./6.XI. 10) Lehátkový úsek Emmerich – Praha hl.n., oddíl č. 1 pro DB EuropeanRailservice, 10 oddílů po 6 lehátkách 11) - rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol; povinná rezervace místa pro jízdní kolo nebo místa pro cestujícího s jízdním kolem 12) - povinná rezervace místa k sezení 13) Kurs EWP 1310 Aurora Københavns Hovedbanegård** 18.46, Odense** 20.25-20.28, Padborg** 22.09-22.18, Flensburg Hbf** 22.31-22.33, Hannover Hbf** (z dopravních důvodů) 2.13-2.40, Berlin Ostbahnhof 4.34 vlakem CNL 473 / CNL 447 14) **/ 11./12.V. - 30.XI./1.XII. a 15./16.XII. CNL 1273 Aurora Københavns Hovedbanegård 17.26, Odense 18.52-18.54, Padborg 20.50-21.10, Flensburg Hbf 21.23-21.25, Hannover (z dopravních důvodů) 1.39-2.40, Berlin Ostbahnhof 4.34 vlakem CNL 1273 / CNL 447/437 15) Lehátkový úsek K?benhavns Hovedbaneg?rd – Praha hl.n., oddíl č. 1 pro DB EeuropeanRailservice, 10 oddílů po 6 lehátkách |
|
Poznámky k oběhům:
a) V pro 476 |
|
|
|