Os 3086 | |
Řazení vlaku: 363_b + 2xGbkkqs + B + BDs + B Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Mesto nad Váhom | 18.00 | 1./4 | |||
Považany | 18.05 | 18.05 | |||
Brunovce | 18.07 | 18.08 | |||
Horná Streda | 18.11 | 18.12 | |||
Piešťany | 18.17 | 18.18 | 2. | ||
Drahovce zastávka | 18.24 | 18.25 | |||
Veľké Kostoľany | 18.28 | 18.29 | |||
Madunice | 18.32 | 18.33 | |||
Leopoldov | 18.37 | 3. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia