Os 20988 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 18.06 | 3 | |||
Františkovy Lázně-Aquaforum | 18.11 | 18.11 | |||
Františkovy Lázně | 18.13 | 18.14 | 3 | ||
Žírovice-Seníky | 18.19 | 18.19 | |||
Vojtanov | 18.23 | 18.25 | 1 | ||
Plesná | 18.32 | 18.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci