IC 1017 „RegioJet“ | |
Řazení vlaku: 162 + ABmz + 2xAmpz + ABmz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.12 | 4 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 20.13 | 20.14 | 4 | ||
Zábřeh na Moravě | 21.10 | 21.11 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 21.36 | 21.38 | |||
Hranice na Moravě | 22.09 | 22.11 | 2/2 | ||
Ostrava-Svinov | 22.37 | 22.39 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 22.45 | 22.46 | frýdlantské I/1 | ||
Ostrava-Stodolní | 22.49 | 22.50 | |||
Havířov | 23.05 | 23.06 | 1 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 23.23 | 23.24 | 3 | ||
Třinec (Trzyniec) | 23.32 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci