Vlak Os 15465 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dvůr Králové nad Labem | 17.00 | 2 | |||
Žireč | 17.06 | 17.08 | |||
Kuks | 17.12 | 17.14 | |||
Jaroměř | 17.26 | 17.49 | 2 | ||
Smiřice | 17.58 | 17.59 | 3 | ||
Sendražice | 18.04 | 18.06 | |||
Hněvčeves | 18.26 | 18.34 | smiřické | ||
Všestary | 18.49 | 18.55 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 19.03 | 2 |
jede v od 6.VII. do 7.IX. a 4.V., 1.VI., 5.X.;
historický vlak; dopravce MBM rail s. r. o.; platí zvláštní tarif; prodej jízdenek ve vlaku; www.mbmr.cz; informace na www.srmd.cz
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster