LE 1360 „LEO Express“ | |
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 14.15 | 2 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 14.22 | 14.24 | |||
Ostrava-Svinov | 14.31 | 14.33 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 15.22 | 15.24 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 16.38 | 16.39 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.39 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci