Vlak Os 7757 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Zličín | 15.34 | 3 | |||
Praha-Stodůlky | 15.38 | 15.38 | |||
Praha-Cibulka | 15.40 | 15.40 | |||
Praha-Waltrovka | 15.43 | 15.43 | |||
Praha-Žvahov | 15.47 | 15.47 | |||
Pha-Smíchov spol.n. | 15.52 | 15.52 | |||
Praha hlavní nádraží | 15.59 | 3 |
Praha-Zličín-Praha hl.n. jede v a od 4.V. do 28.X. a 7., 8.XII., nejede 8.V.;
Praha-Zličín – Praha hl.n.; PRAŽSKÝ MOTORÁČEK; ; Praha-Zličín – Praha hl.n. Historický motorový vlak; dopravce KŽC Doprava, s.r.o.; prodej jízdenek zajištěn ve vlaku dle tarifu dopravce, ve vlaku platí též tarif PID; podrobnosti o tarifu na www.kzc.cz
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci