..: Trasa vlaku Os 18359 - JŘ 2013 :..
Vlak Os 18359 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Hanušovice   14.15 5
  Vlaské  14.20 14.21 
  Podlesí  14.27 14.28 
  Červený Potok  14.37 14.38 2
  Prostřední Lipka  14.41 14.42 
  Dolní Lipka  14.48 14.51 2
  Králíky zastávka  14.54 14.55 
  Králíky  14.58  2

jede 9.III.;
dopravce KŽC Doprava, s.r.o.; prodej jízdenek zajištěn ve vlaku dle tarifu dopravce. Podrobnosti o tarifu na www.kzc.cz; Historický motorový vlak; ; SNĚŽNICKÝ MOTORÁČEK


Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster