..: Trasa vlaku Os 18358 - JŘ 2013 :..
Vlak Os 18358 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Králíky   13.07 2
  Králíky zastávka  13.10 13.11 
  Dolní Lipka  13.15 13.19 2
  Prostřední Lipka  13.24 13.25 
  Červený Potok  13.28 13.29 2
  Podlesí  13.40 13.41 
  Vlaské  13.47 13.48 
  Hanušovice  13.54  5

jede 9.III.;
dopravce KŽC Doprava, s.r.o.; prodej jízdenek zajištěn ve vlaku dle tarifu dopravce. Podrobnosti o tarifu na www.kzc.cz; Historický motorový vlak; ; SNĚŽNICKÝ MOTORÁČEK


Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster