Vlak Sp 1563 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lysá nad Labem | 7.01 | 1/2 | |||
Čelákovice | 7.10 | 7.11 | 4 | ||
Praha-Vysočany | 7.31 | 7.33 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 7.39 | 7.45 | 3 | ||
Praha-Vršovice | 7.49 | 7.50 | 2 | ||
Praha-Braník | 8.03 | 8.04 | 3 | ||
Vrané nad Vltavou | 8.17 | 8.18 | 2 | ||
Davle | 8.27 | 8.28 | 2 | ||
Petrov u Prahy | 8.33 | 8.34 | |||
Luka pod Medníkem | 8.40 | 8.41 | |||
Jílové u Prahy | 8.47 | 8.57 | 2 | ||
Krhanice | 9.08 | 9.09 | 3 | ||
Týnec nad Sázavou | 9.15 | 9.16 | 2 | ||
Čerčany | 9.34 | 10.00 | 2 | ||
Sázava | 10.26 | 10.37 | 2 | ||
Ledečko | 10.46 | 10.48 | 2 | ||
Český Šternberk zastávka | 11.00 | 11.01 | |||
Kácov | 11.13 | 2 |
jede v od 6.VII. do 31.VIII.;
Historický motorový vlak; dopravce KŽC Doprava, s.r.o.; prodej jízdenek zajištěn ve vlaku dle tarifu dopravce. Podrobnosti o tarifu na www.kzc.cz; ; ; POSÁZAVSKÝ MOTORÁČEK
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci