Os 9916 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.50 | 2 | |||
Praha-Smíchov | 10.57 | 10.58 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 11.03 | 11.03 | |||
Praha-Radotín | 11.06 | 11.06 | 2 | ||
Černošice | 11.11 | 11.11 | |||
Černošice-Mokropsy | 11.13 | 11.14 | |||
Všenory | 11.16 | 11.17 | |||
Dobřichovice | 11.18 | 11.19 | 2 | ||
Řevnice | 11.23 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci