R 961 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + A149/A151 + BDs449 + 2xBp282 + 2xBp282/B256 + 2xB256 + A151 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.10 | 4 | |||
Praha-Vysočany | 17.17 | 17.18 | 1 | ||
Lysá nad Labem | 17.41 | 17.43 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 17.54 | 17.56 | 1 | ||
Poděbrady | 18.01 | 18.02 | 1/2 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 18.27 | 18.30 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 18.51 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci