Os 9512 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 15.41 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 15.45 | 15.48 | 5 | ||
Praha-Vysočany | 15.54 | 15.55 | 1 | ||
Praha-Satalice | 16.04 | 16.04 | 2 | ||
Praha-Kbely | 16.07 | 16.07 | |||
Praha-Čakovice | 16.11 | 16.14 | 3 | ||
Hovorčovice | 16.18 | 16.18 | |||
Měšice u Prahy | 16.22 | 16.22 | 1 | ||
Zlonín | 16.24 | 16.24 | |||
Kojetice u Prahy | 16.27 | 16.27 | |||
Neratovice | 16.31 | 16.32 | 3 | ||
Tišice | 16.35 | 16.35 | |||
Všetaty | 16.39 | 16.43 | 1/1 | ||
Byšice | 16.46 | 16.47 | 2 | ||
Kojovice | 16.50 | 16.50 | |||
Košátky | 16.52 | 16.52 | |||
Kropáčova Vrutice | 16.56 | 16.59 | 2 | ||
Zdětín u Chotětova | 17.05 | 17.05 | |||
Chotětov | 17.09 | 17.10 | 3 | ||
Krnsko | 17.16 | 17.16 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 17.21 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster