Os 9350 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 19.14 | 3 | |||
Kolín zastávka | 19.16 | 19.17 | |||
Nová Ves u Kolína | 19.20 | 19.20 | |||
Velim | 19.23 | 19.23 | 1/2 | ||
Cerhenice | 19.26 | 19.26 | |||
Pečky | 19.30 | 19.31 | 1/2 | ||
Tatce | 19.33 | 19.33 | |||
Poříčany | 19.37 | 19.38 | 2 | ||
Klučov | 19.40 | 19.40 | |||
Český Brod | 19.44 | 19.45 | 3 | ||
Rostoklaty | 19.49 | 19.49 | |||
Tuklaty | 19.52 | 19.52 | |||
Úvaly | 19.56 | 19.57 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 20.01 | 20.01 | |||
Praha-Běchovice | 20.07 | 20.07 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 20.10 | 20.10 | |||
Praha-Kyje | 20.12 | 20.12 | |||
Praha-Libeň | 20.16 | 20.17 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 20.23 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia