Os 9345 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 17.47 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 17.53 | 17.54 | 3 | ||
Praha-Kyje | 17.57 | 17.57 | |||
Praha-Dolní Počernice | 17.59 | 17.59 | |||
Praha-Běchovice | 18.02 | 18.03 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 18.08 | 18.08 | |||
Úvaly | 18.13 | 18.13 | 1/2 | ||
Tuklaty | 18.18 | 18.18 | |||
Rostoklaty | 18.21 | 18.21 | |||
Český Brod | 18.25 | 18.26 | 2 | ||
Klučov | 18.29 | 18.29 | |||
Poříčany | 18.32 | 18.32 | 1 | ||
Tatce | 18.36 | 18.36 | |||
Pečky | 18.39 | 18.44 | 2 | ||
Cerhenice | 18.47 | 18.47 | |||
Velim | 18.50 | 18.56 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 18.58 | 18.58 | |||
Kolín zastávka | 19.02 | 19.02 | |||
Kolín | 19.05 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök