Os 9338 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 16.14 | 3 | |||
Kolín zastávka | 16.16 | 16.17 | |||
Nová Ves u Kolína | 16.20 | 16.20 | |||
Velim | 16.23 | 16.23 | 1/2 | ||
Cerhenice | 16.26 | 16.26 | |||
Pečky | 16.30 | 16.31 | 1/2 | ||
Tatce | 16.33 | 16.33 | |||
Poříčany | 16.37 | 16.38 | 2 | ||
Klučov | 16.40 | 16.40 | |||
Český Brod | 16.44 | 16.45 | 3 | ||
Rostoklaty | 16.49 | 16.49 | |||
Tuklaty | 16.52 | 16.52 | |||
Úvaly | 16.56 | 16.57 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 17.01 | 17.01 | |||
Praha-Běchovice | 17.07 | 17.07 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 17.10 | 17.10 | |||
Praha-Kyje | 17.12 | 17.12 | |||
Praha-Libeň | 17.16 | 17.17 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 17.23 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster