Os 9068 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 19.18 | 2 | |||
Poříčí nad Sázavou | 19.22 | 19.22 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 19.26 | 19.26 | |||
Pecerady | 19.30 | 19.30 | |||
Týnec nad Sázavou | 19.35 | 19.43 | 2 | ||
Chrást nad Sázavou | 19.45 | 19.45 | |||
Krhanice | 19.50 | 19.50 | |||
Prosečnice | 19.54 | 19.54 | |||
Kamenný Přívoz | 19.56 | 19.56 | |||
Jílové u Prahy | 20.01 | 20.02 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 20.08 | 20.08 | |||
Petrov u Prahy | 20.14 | 20.14 | |||
Petrov-Chlomek | 20.17 | 20.17 | |||
Davle | 20.20 | 20.21 | 2 | ||
Skochovice | 20.27 | 20.27 | |||
Vrané nad Vltavou | 20.31 | 20.37 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 20.40 | 20.40 | |||
Praha-Zbraslav | 20.43 | 20.44 | 3 | ||
Praha-Komořany | 20.47 | 20.47 | |||
Praha-Modřany zastávka | 20.51 | 20.51 | |||
Praha-Braník | 20.54 | 20.54 | 3 | ||
Praha-Krč | 20.58 | 20.58 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 21.05 | 21.06 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 21.10 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia