Os 8830 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 12.20 | 2 | |||
Praha-Smíchov | 12.27 | 12.28 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 12.33 | 12.33 | |||
Praha-Radotín | 12.36 | 12.36 | 2 | ||
Černošice | 12.41 | 12.41 | |||
Černošice-Mokropsy | 12.43 | 12.44 | |||
Všenory | 12.46 | 12.47 | |||
Dobřichovice | 12.48 | 12.49 | 2 | ||
Řevnice | 12.52 | 12.53 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 12.56 | 12.56 | 2 | ||
Karlštejn | 13.00 | 13.01 | 1/2 | ||
Srbsko | 13.04 | 13.05 | |||
Beroun | 13.10 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök