Os 8717 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 19.43 | 1 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 19.48 | 19.48 | |||
Frahelž | 19.52 | 19.52 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 19.56 | 19.57 | 1 | ||
Lužnice | 20.02 | 20.02 | |||
Třeboň | 20.06 | 20.09 | 2 | ||
Třeboň lázně | 20.12 | 20.13 | |||
Majdalena zastávka | 20.20 | 20.20 | |||
Majdalena | 20.23 | 20.24 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 20.29 | 20.30 | 4 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 20.32 | 20.33 | |||
Hrdlořezy | 20.35 | 20.36 | |||
Dvory nad Lužnicí | 20.39 | 20.39 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 20.44 | 20.45 | 1 | ||
České Velenice | 20.51 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök