..: Trasa vlaku Os 8711 - JŘ 2013 :..
Os 8711
Řazení vlaku: 2x814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Veselí nad Lužnicí   13.43 1
  Vlkov nad Lužnicí  13.48 13.48 
  Frahelž  13.52 13.52 
  Lomnice nad Lužnicí  13.56 13.57 1
  Lužnice Neobsazená zastávka  14.02 14.02 
  Třeboň  14.06 14.09 2
  Třeboň lázně  14.12 14.13 
  Majdalena zastávka  14.20 14.20 
  Majdalena  14.23 14.24 3
  Suchdol nad Lužnicí  14.29 14.30 4
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  14.32 14.33 
  Hrdlořezy  14.35 14.36 
  Dvory nad Lužnicí  14.39 14.39 
  Nová Ves nad Lužnicí  14.44 14.45 1
  České Velenice  14.51  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster