Os 8710 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 9.27 | 2 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 9.32 | 9.33 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | 9.38 | 9.38 | |||
Hrdlořezy | 9.41 | 9.41 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 9.44 | 9.44 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 9.46 | 9.47 | 3 | ||
Majdalena | 9.52 | 9.53 | 3 | ||
Majdalena zastávka | 9.55 | 9.56 | |||
Třeboň lázně | 10.04 | 10.05 | |||
Třeboň | 10.08 | 10.09 | 1 | ||
Lužnice | 10.14 | 10.14 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 10.19 | 10.20 | 1 | ||
Frahelž | 10.23 | 10.24 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 10.27 | 10.28 | |||
Veselí nad Lužnicí | 10.34 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia