..: Trasa vlaku Os 8700 - JŘ 2013 :..
Os 8700
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  České Velenice   3.31 2
  Nová Ves nad Lužnicí  3.36 3.37 1
  Dvory nad Lužnicí  3.42 3.42 
  Hrdlořezy  3.44 3.44 
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  3.47 3.47 
  Suchdol nad Lužnicí  3.49 3.50 3
  Majdalena  3.55 3.56 3
  Majdalena zastávka  3.58 3.58 
  Třeboň lázně  4.06 4.06 
  Třeboň  4.08 4.09 2
  Lužnice Neobsazená zastávka  4.13 4.13 
  Lomnice nad Lužnicí  4.18 4.19 1
  Frahelž  4.22 4.22 
  Vlkov nad Lužnicí  4.26 4.26 
  Veselí nad Lužnicí  4.32  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster