Os 8268 | |
Řazení vlaku: 363 + BDs450 + Bdt279/Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 10.16 | 2/1 | |||
Chotoviny | 10.27 | 10.28 | 2 | ||
Sudoměřice u Tábora | 10.33 | 10.36 | 3 | ||
Mezno | 10.39 | 10.39 | |||
Střezimíř | 10.44 | 10.45 | 3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 10.47 | 10.47 | |||
Ješetice | 10.49 | 10.50 | 3 | ||
Heřmaničky | 10.54 | 10.58 | 2 | ||
Votice | 11.02 | 11.03 | 2/2 | ||
Olbramovice | 11.06 | 11.07 | 2/3 | ||
Tomice | 11.11 | 11.11 | |||
Bystřice u Benešova | 11.15 | 11.16 | |||
Benešov u Prahy | 11.20 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci