Os 8141 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 22.44 | II | |||
České Budějovice jižní zastávka | 22.47 | 22.48 | |||
Boršov nad Vltavou | 22.53 | 22.54 | 2 | ||
Černý Dub | 22.58 | 22.58 | |||
Hradce | 23.03 | 23.03 | |||
Vrábče | 23.06 | 23.06 | |||
Křemže | 23.10 | 23.11 | 2 | ||
Holubov | 23.15 | 23.15 | |||
Třísov | 23.18 | 23.18 | |||
Plešovice | 23.22 | 23.22 | |||
Zlatá Koruna | 23.25 | 23.26 | 3 | ||
Přísečná | 23.31 | 23.31 | |||
Český Krumlov | 23.34 | 23.35 | 2 | ||
Kájov | 23.43 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci