Os 8129 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 18.05 | II | |||
České Budějovice jižní zastávka | 18.08 | 18.08 | |||
Boršov nad Vltavou | 18.13 | 18.14 | 2 | ||
Černý Dub | 18.19 | 18.19 | |||
Hradce | 18.23 | 18.24 | |||
Vrábče | 18.26 | 18.27 | |||
Křemže | 18.31 | 18.32 | 2 | ||
Holubov | 18.35 | 18.35 | |||
Třísov | 18.38 | 18.39 | |||
Plešovice | 18.42 | 18.43 | |||
Zlatá Koruna | 18.46 | 18.47 | 2 | ||
Přísečná | 18.52 | 18.52 | |||
Český Krumlov | 18.55 | 18.58 | 3 | ||
Kájov | 19.05 | 19.07 | 2 | ||
Mezipotočí | 19.13 | 19.13 | |||
Hořice na Šumavě | 19.21 | 19.21 | 2 | ||
Polná na Šumavě | 19.30 | 19.30 | 2 | ||
Polečnice | 19.33 | 19.34 | 2 | ||
Hodňov | 19.38 | 19.38 | |||
Žlábek | 19.41 | 19.41 | |||
Černá v Pošumaví | 19.44 | 19.45 | 2 | ||
Horní Planá zastávka | 19.50 | 19.50 | |||
Horní Planá | 19.52 | 19.53 | 1/3 | ||
Pernek na Šumavě | 19.58 | 19.58 | |||
Nová Pec | 20.01 | 20.03 | 1/2 | ||
Ovesná | 20.07 | 20.07 | |||
Pěkná | 20.15 | 20.15 | |||
Černý Kříž | 20.20 | 20.35 | 2/3 | ||
Dobrá na Šumavě | 20.38 | 20.38 | |||
Volary | 20.43 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci