Os 7600 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 6.18 | 1v | |||
Plzeň-Bílá Hora | 6.23 | 6.24 | |||
Plzeň-Bolevec | 6.27 | 6.27 | |||
Plzeň-Orlík | 6.30 | 6.31 | |||
Třemošná u Plzně | 6.34 | 6.35 | 3 | ||
Horní Bříza zastávka | 6.40 | 6.40 | |||
Horní Bříza | 6.44 | 6.45 | 2 | ||
Obora u Kaznějova | 6.49 | 6.49 | |||
Kaznějov | 6.55 | 6.55 | 3 | ||
Plasy | 7.02 | 7.17 | 1 | ||
Horní Hradiště | 7.20 | 7.20 | |||
Mladotice zastávka | 7.24 | 7.24 | |||
Mladotice | 7.27 | 7.28 | 3 | ||
Potvorov | 7.34 | 7.34 | |||
Žihle | 7.39 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci