Os 7551 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 17.30 | 2/3 | |||
Železná Ruda centrum | 17.34 | 17.35 | |||
Železná Ruda město | 17.37 | 17.38 | 1 | ||
Špičák | 17.43 | 17.44 | 1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 17.49 | 17.49 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 17.54 | 17.55 | 2 | ||
Zelená Lhota | 18.04 | 18.04 | 2 | ||
Dešenice | 18.11 | 18.12 | |||
Nýrsko | 18.16 | 18.22 | 2 | ||
Petrovice nad Úhlavou | 18.26 | 18.26 | |||
Janovice nad Úhlavou | 18.30 | 18.32 | 2 | ||
Bezděkov u Klatov | 18.36 | 18.37 | |||
Klatovy | 18.41 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster