Os 7422 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 17.09 | 1/3 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 17.12 | 17.13 | I | ||
Plzeň-Skvrňany | 17.15 | 17.16 | |||
Vejprnice | 17.21 | 17.22 | 4 | ||
Tlučná | 17.25 | 17.26 | |||
Nýřany | 17.29 | 17.33 | 2 | ||
Zbůch | 17.37 | 17.38 | |||
Chotěšov u Stoda | 17.41 | 17.42 | |||
Stod | 17.46 | 17.47 | 3 | ||
Hradec u Stoda | 17.50 | 17.50 | |||
Holýšov | 17.55 | 17.56 | 3 | ||
Dolní Kamenice | 17.59 | 17.59 | |||
Staňkov | 18.04 | 18.05 | 3 | ||
Osvračín | 18.09 | 18.09 | |||
Blížejov | 18.13 | 18.14 | 3 | ||
Milavče | 18.18 | 18.19 | |||
Domažlice | 18.27 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci