Os 7417 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 14.30 | 5 | |||
Milavče | 14.37 | 14.37 | |||
Blížejov | 14.41 | 14.42 | 3 | ||
Osvračín | 14.46 | 14.46 | |||
Staňkov | 14.50 | 14.51 | 2 | ||
Dolní Kamenice | 14.56 | 14.56 | |||
Holýšov | 14.59 | 15.00 | 3 | ||
Hradec u Stoda | 15.05 | 15.05 | |||
Stod | 15.08 | 15.09 | 2 | ||
Chotěšov u Stoda | 15.13 | 15.14 | |||
Zbůch | 15.20 | 15.21 | |||
Nýřany | 15.25 | 15.30 | 3 | ||
Tlučná | 15.33 | 15.34 | |||
Vejprnice | 15.38 | 15.39 | 4 | ||
Plzeň-Skvrňany | 15.44 | 15.44 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 15.47 | 15.47 | I | ||
Plzeň hlavní nádraží | 15.51 | 4z |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia